چند لحظه صبر کنید.
| شرایط خرید و پرداخت | در باره ما | تماس با ما | نظرات و پیشنهادات
تعداد کالا در سبد: 0
  email:  
  password:  
   
Create account
Forgot password?


فروشگاه کتاب

تازه‌های کتاب
ارزان شده‌ها
جستجوی کتاب
فروشگاه چندرسانه‌ای

تازه‌های چندرسانه‌ای
ارزان شده‌ها
جستجوی چندرسانه‌ای
ویترین ها
سفارش‌های ویژه
درخواست سفارش‌های ویژه
مشاهده سفارش‌های ویژه
Iranfarhang.com

بازديد كنندگان و مشتريان عزيز!

 

" ايران فرهنگ" يك سايت كتابفروشي Online و وابسته به شركت Kemco است. محصولات ما به روش Online و از طريق شركت  Worldpay به فروش مي رسد. براي آگاهي از خدمات و امكانات و اطمينان از رعايت استانداردهاي بالاي امنيتي در استفاده از داده هاي مهم و حساس شما به وسيله اين شركت، اينجا را كليك كنيد.

 

همه قيمت هاي ارائه شده در سايت " ايران فرهنگ" بر حسب دلار آمريكا ($US) و شامل تمامي هزينه ها از جمله هزينه پست است. شما مي توانيد با استفاده از كارتهاي اعتباري معروف جهان از " ايران فرهنگ" خريد كنيد.

 

لطفا هنگام خريد از ايران فرهنگ، به نكات زير توجه فرمائيد:

 

* پس از دريافت سفارش شما از شركت WorldPay، يك e-mail مبني بر تائيد دريافت سفارش، از سوي ايران فرهنگ برايتان ارسال مي شود. در اين e-mail تاريخ تقريبي تحويل سفارش اعلام خواهد شد.

 

* سفارش شما حداكثر پس از پنج روز كاري (غير از تعطيل)، از طريق پست هوايي سفارشي ارسال مي شود.

 

* شما از تاريخي كه سفارش را براي ما ارسال كرده ايد، 48 ساعت فرصت داريد تا آن را لغو كنيد. در صورت لغو سفارش در اين مدت، مبلغ آن عينا به شما مسترد  مي شود. اگر سفارش خود را در مهلت تعيين شده لغو نكنيد، سفارش شما قطعي تلقي خواهد شد و ديگر نمي توانيد آن را لغو كنيد.

 

* اگر تمام يا بخشي از سفارش شما، قابل تهيه و ارسال نباشد، مبلغ مربوطه عينا مسترد مي شود.

 

* چنانچه مشخصات كالا يا كالاهايي كه از ايران فرهنگ دريافت مي كنيد با آنچه كه سفارش داده ايد متفاوت باشد، هزينه آن كالا عينا مسترد مي شود.

 

* اگر به دليل مشكلات احتمالي مربوط به ارسال يا پست، تمام يا بخشي از سفارش شما به دستتان نرسد، مسئوليت آن متوجه ايران فرهنگ خواهد بود. در اين صورت هزينه آن بخش از سفارش كه به دست شما نرسيده، مسترد و يا كالاي مورد نظر دوباره ارسال مي شود.

 

* اگر به هر دليلي مي خواهيد كه سفارش خود را پس دهيد، بايد آن كالا را به ايران فرهنگ بازگردانيد. پس از آنكه ايران فرهنگ كالاي مورد نظر را دريافت كرد، از طريق email شما را مطلع مي كند و با كسر 40 درصد از مبلغ كالاي سفارش داده شده، بقيه بهاي كالا را مسترد مي كند.

 

* اگر درباره مسايل مربوط به شرايط خريد و پرداخت سوالي داريد مي توانيد با ما تماس بگيريد:

infofarhang@iranfarhang.com

customercare@iranfarhang.org

kemco@free.fr

 

KEMCO SARL

Iranfarhang Department

 11 Allee Des Marronniers

95390 Saint-Prix

France

Tel:  +33- 1- 34 05 80 08

Fax: +33- 1- 34 05 80 09